آموزش-تعمیر-و-نگهداری-سیستم-اطفا-و-اعلام-حریق

دستورالعمل‌های سازمان آتش نشانی درباره ساختمان‌ها چیست؟

مقررات و دستور العمل‌های سازمان آتش نشانی، امروزه بسیار دارای اهمیت می‌باشد. همانگونه که می‌دانید شهر تهران، روز به روز با ارتقاء جمعیت بیشتری روبرو می‌باشد و این مسئله سبب ارتقا تولید در این شهر شده است.

معرفی 10 ساختمان ضد زلزله جهان

معرفی 10 ساختمان ضد زلزله جهان | بررسی معماری ساخت آن‌ها

پی بردن این که امواج زمین لرزه به صورت ترکیبی از تکانه‌های خطی، موجی، ضربه‌ای و کششی از پی به بدنه ساختمان وارد می‌شود و شروع به برآیند سازنده می‌نماید مهم‌ترین اصل در پیاده سازی ساختمان‌های مقاوم در برابر زمین لرزه در نقاط با پتانسیل وقوع زمین لرزه های شدید می‌باشد.

دتکتور-مونوکسید-کربن-چیست

دتکتور مونوکسید کربن چیست و چگونه نصب می‌شود؟

ایجاد این گاز دارای منابع طبیعی و منشا انسانی و مصنوعی و بر اثر سوختن ناقص سوخت‌های فسیلی مانند نفت، گاز، بنزین، گازوئیل و زغال است که در منازل از اجاق گازها، وسایل گازی پخت و پز، دستگاه‌های حرارتی و همینطور هنگام سوزاندن چوب و زغال تولید می‌گردد.

مهمترین-تجهیزات-آتش-نشانی

روش‌های حفاظت فردی در برابر آتش و سوختگی

کل امکانات حفاظت شخصی آتش نشانی می بایست به صورت ایمن پیاده سازی و ساخته و به روشی تمیز و قابل اطمینان مراقبت شوند. همین طور به راحتی برای آتش نشان‌ها جا بیفتد و موجب تشویق آن‌ها به استفاده شود.

همه چیز درباره رنگ ضد حریق | آذر ایستا بنا

نحوه اجرای پوشش ضد حریق بر سقف عرشه فولادی

نصب پوشش ضد حریق بر عرشه فولادی به تعادل بنا و مقاومت‌ آن در قبال حریق کمک شایانی می‌نماید. فرقی ندارد سطحی که می‌خواهید آن را با این پوشش ایمن فرمائید تازه باشد یا این که بنای چندین ساله به حساب بیاید.

فهرست